KONST / Litografier / Färglitografi 14245192
nr 1424 5192
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad. Färglitografi, bildmått: 29x41cm, yttermått inklusive ram: 52x62cm
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 19:58:59
300 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson